Bugun...SBÜ’nün Düzenlediği Aile Hekimliği Sempozyumu’na Yoğun İlgi

Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Tıp Fakültesi’nin düzenlendiği 3. Bilimsel toplantı olan uluslararası katılımlı “Aile Hekimliğinin Temelleri ve Birinci Basamakta Sık Görülen Hastalıklar” Sempozyumu online olarak yoğun katılımla gerçekleştirildi.

facebook-paylas
Güncelleme: 07-04-2021 23:58:56 Tarih: 07-04-2021 23:50

SBÜ’nün Düzenlediği Aile Hekimliği Sempozyumu’na Yoğun İlgi

Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Tıp Fakültesi’nin düzenlendiği 3. Bilimsel toplantı olan  uluslararası katılımlı  “Aile Hekimliğinin Temelleri ve Birinci Basamakta Sık Görülen Hastalıklar” Sempozyumu online olarak yoğun katılımla  gerçekleştirildi.

SBÜ İzmir Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enver İlhan’ın düzenleme kurulunda yer aldığı sempozyuma, ülkemizin çeşitli Üniversite ve Eğitim Araştırma Hastanelerinde görev alan deneyimli Aile Hekimliği Uzmanlığı hocalarının yanı sıra diğer tıp bilimleri branşlarından da uzmanlar konuşmacı olarak katıldı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemalettin Aydın’ın da katıldığı sempozyumu 350 kişi izledi. 

Aile hekimliğinin tarihçesi ve temel Alile hekimliği klinik konularının yer aldığı toplantıda, Prof. Dr. Ateş Kara ve İtalya’dan 2, Portekiz’den 1 konuk konuşmacı yurtdışından dinleyici ve konuklar yer aldı.  

Prof. Dr. Enver İlhan ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı öğretim üyesi ve aynı zamanda  Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Aile Hekimliği Kliniği Eğitim Görevlisi  Prof. Dr. Haluk Mergen’e çok sayıda tebrik ve teşekkürün geldiği sempozyumu, Tıp Fakültesi öğrencileri ve Aile Hekimliği Uzmanlığı asistanları da oldukça verimli buldu. FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EGE Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARA
YUKARI YUKARI