Bugun...Steel Edge Koleksiyonundaki Limited Edition Modeli ile Ezber Bozacak

İtalyan tarzının saate yansımasının bir sembolü haline gelen Welder Watch, Steel Edge Koleksiyonu’nda bulunan ve dünyada sadece 500 adet üretilen Limited Edition modeli ile tarzınıza yenilik katacak.

facebook-paylas
Tarih: 24-02-2021 19:27

Steel Edge Koleksiyonundaki Limited Edition Modeli ile Ezber Bozacak

Welder Watch,

Steel Edge Koleksiyonundaki Limited Edition Modeli ile Ezber Bozacak

İtalyan tarzının saate yansımasının bir sembolü haline gelen Welder Watch, Steel Edge Koleksiyonu’nda bulunan ve dünyada sadece 500 adet üretilen Limited Edition modeli ile tarzınıza yenilik katacak.

Şubat 2021 itibariyle, Welder Watch ailesine katılan Steel Edge Koleksiyonu’nda bulunan Welder Watch Limited Edition modeli, farklı markalarda göremeyeceğiniz bir ayrıcalığa sahip olmanızı sağlayacak.

Welder’in klasikleşmiş, ışığın geliş açısına göre renk değiştiren camı, bu kez otantik&modern detaylı ince motiflerle buluştu. Kendine özgü motiflerle tasarlanan çelik kayışa sahip Limited Edition modeli, özellikle tasarım saat kullanan erkeklere hitap ediyor. Her saatin kasasının arkasında kaçıncı sırada üretildiğinin yazması da ürünün ayırt edici özelliklerinden bir diğeri. Welder Watch Limited Edition modeli için ilklik niteliği taşıyan bu özellik, modele ayrı bir değer katıyor.

Uzun yıllardır saat sektöründe öncü tasarımları bünyesinde barındıran Welder Watch, birbirinden farklı tasarımlarıyla dünyanın birçok ülkesinde ilgiyle karşılanıyor. Tercih edilen yüksek kaliteli ve modern tasarımlarıyla Welder Watch’da, farklı özellikler sunan özelleştirmeler ile tarzınıza uygun saat modelleri de bulabilirsiniz.

İtalyan tarzını saate yansıtan Welder Watch’un, Steel Edge Koleksiyonu’nda bulunan ve dünyada sadece 500 adet üretilen Limited Edition modelini incelemek için lütfen linke tıklayın; https://www.welderwatch.com/tr/steel-edge-wwrc2075s/

 

Welder Watch Hakkında:

İtalyan tarzını saate yansıtan Welder Watch saat sektörünün öncü markalarından biridir. Welder’in en bilinen özelliği fotokromik camı sayesinde ışığın geliş açısına göre camının parlamasıdır. Kurma kolunun ters tarafta oluşu ve kadranında yer alan ‘Since 2075’ ifadesiyle sarkastik ve zamanın ötesinden gelen bir imaj çizmektedir. İtalya ve Türkiye başta olmak üzere ağırlık olarak Avrupa’da boy gösteren Welder Watch, aynı zamanda Güney Kore, Japonya ve ABD dahil toplam 22 ülkede bulunmaktadır.

 

Koleksiyonlar Hakkında

Welder Watch’un 2021 itibariyle 5 koleksiyonu, saat ailesi vardır. Bold Koleksiyonu ve Steeld Edge koleksiyonu hariç 3 koleksiyonda bulunan saatler no-gender tasarıma sahiptir. Genel olarak çap genişliğine göre daha küçükleri kadınlar tercih ederken daha büyük çaptaki saatleri erkekler tercih etmektedir. Fakat bunun tam tersi durumlar da olduğu için saatin çap genişliği net olarak cinsiyet ayrımı oluşturmamaktadır.

Welder’in ilk koleksiyonlarından Moody en çok bilinen ve takip edilen koleksiyonlarındandır. Moody içerisinde kayış tipi, rengi ve tasarıma göre farklı ürün grupları bulunmaktadır. 36, 38, 42, 45 ve 47 mm olmak üzere 5 kasa çapıyla tüm cinsiyetlerin tercih ettiği bir modeldir. Slim Koleksiyonu Moody’e göre daha ince ve zarif bir kasaya sahiptir bu özelliği ile daha çok kadın hedef kitleye hitap etmektedir. Space Koleksiyonu’nun lansmanı 2020 3. Çeyreği sonunda yapıldı. Oldukça hafif olması nedeniyle uzay teması üzerinden pazarlama çalışmaları yapılan koleksiyon kayışıyla Moody ve Slim’den ayrılmaktadır. Steel Edge Koleksiyonu 2021 Şubat ayı itibariyle Welder Watch ailesine katıldı. En önemli ayırt edici özelliği çelik kayış olan koleksiyon özellikle erkeklere hitap ediyor. Ayrıca koleksiyon içerisinde Limited Edition olarak öne çıkan ürün Dünyada sadece 500 adet üretildi. Eğer Limited Edition satın alırsanız arkasında 500 üründen kaçıncısını aldığınızı görebilirsiniz. (örneğin 78/500). Son olarak Bold Koleksiyonu Welder’in en eski koleksiyonlarından. Kasa çapı ve tasarımı itibariyle erkeklere hitap ediyor. Welder’in klasikleşmiş camı ise bu koleksiyonda yer almıyor. Özel bir iletişim çalışması yürütülmeyen koleksiyon kendi kitlesine yeni ürünler sunmaya devam ediyor.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EKONOMİ Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARA
YUKARI YUKARI